Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye premium ve freemium

Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye gay erkeklerin kendilerini özgür ve makul bir ortamda ifade edebilecekleri alternatif bir gay uygulamasıdır. Bir çok sosyal medya ortamında yaptığımız paylaşımlar sayesinde 10 bin üye sayısına yaklaşıyoruz. ‘O’ özel kişiyi bulman için sürekli kaliteli içerikler paylaşan bloglarımız sayesinde burada, ‘seninle aynı kafadan insanlar’ görme ihtimalin yüksek. Daha kaliteli ve ciddi gay ilişkiler arayanların buluşma noktası olmayı hedefleyen AngelsTurkiye’nin nüfusu artıyor! Dilersen bloglarımızı veya sosyal hesaplarımızı takip et ve bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli ortamda yerini al. Hemen giriş yapmak istersen alttaki linke tıkla

www.angelsturkiye.com

Gay sohbet servisi için farklı bir tasarım ve basit rol dağılımları

Google ve arama motorlarında ‘gay sohbet’ aramalarındaki sonuçların bir çoğu bir birinin aynısı yüzlerce basit sohbet modüllü site. Bilinen en köklü sohbet sitelerinin haricinde, çoğunluğu heteroseksüel kullanıcıya yönelik sohbet siteleri. Üstelik kullanıcı kitlesi farklı sohbet sitesi isimlerinden tek bir yere bağlanıyor. Çünkü hızlı chat ortamları böyle bir mantıkta çalışır. Sonuç olarak IRC ortamları klasiklerden vazgeçmeyenler için hep olmaya devam edecek.

Doğrulanmış hesap rozeti

Ancak AngelsTurkiye gay sohbet servisi, tasarım açısından bildiğiniz sohbet scriptlerinden biraz farklı! Yani basit sohbet script’lerinden tam donanımlı bir yazılama upgrage ettiğinizi düşünün. Veya Gay sohbet scriptlerini arayan kitlenin sosyalleştiği bir yer gibi de düşünebilirsiniz. Üstelik tamamen gizli ve iletişime odaklı. Bununla birlikte site içi rol dağılımı ise tüm lgbt bireylerin yönelimlerini karşılayacak şekilde basitleştirilmiştir. ‘Aktif, pasif, AP, Biseks erkek’ opsiyonlarıyla katılıp ağırlıklı tercihinizi ‘yönelimim’ sekmesinden ekstradan belirtebilirsiniz.

Projede profil oluşturmak çok kolay ancak aktivasyon gerekli. Ayrıca profil açarken sosyal medya hesabınızla katılarak sonraki girişlerinizi kullanıcı adı ve parola girmeden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu ayrıca sana doğrulanmış üye rozeti kazandırır. Bu diğer kullanıcıların gözünden size ulaşılabilirlik için önemli bir rozettir.

Ciddi ilişkiler arayan gay topluluğuna özel

Gay sohbet

Ciddi ilişki mi? Hem de eşcinsel camiasında mı? Bu çok zor, ‘yapamazsınız’ diye mi düşünüyorsunuz? Haklısınız 🙂 Çünkü ciddi ilişki meselesi zor bir mesele. Biz, böyle bir konsept oluşturduk diye siz de ciddi ilişki yaşayacaksınız diye bir kural yok. Ama konsept olarak bunu Benimsemek fena gitmedi! Ve ayrıca internette yüzlerce insan ‘ciddi ilişki sitesi’ diye aratma yapıyor. Neden olmasın? Ciddi ilişki konsepti ne demek? Detaylar bu linkte https://lgbtarkadaslik.com/ciddi-gay-siteleri-arayis-ve-ciddiyet-vs-hetero/

Konseptimiz gereği AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesinde, yanıltıcı, alakasız profillere izin verilmez. Amacımız, ciddi ilişkiler arayan LGBT topluluğunun kendini ifade edebileceği, özel bir sohbet ortamı oluşturmaktır. Bunun dışında hür iraden sana ne diyorsa onu yaşa. Henüz mükemmel değiliz ama fikrimiz hiç de fena değil. Neden denemeyesin ki!

Mobil Gay sohbet görünüm

AngelsTurkiye’nin şık ve pratik sohbet ortamı tam da aradığınız özellikleriyle bir hayli eğlenceli. Mobil uygulama veya tarayıcıdan girdiğinde alttaki gibi çalışacak. Tüm kilit özellikler tek ekranda. Daha fazlası için profiline veya ayarlara tıkla.

Gay sohbet
Mobil gay sohbet Mobil ara yüz

Masaüstü ara yüz

Gay sohbet
Masa üstü ön izleme

Kullanıcı profili

Gay sohbet
Diğer kullanıcıların profili

Herhangi bir üyenin profiline girdiğinde basit bir ara yüzle karşılaşırsın. Dilersen üyeye tamamen gizli bir şekilde bakabilirsin. Diğer kullanıcı ziyaret edenler sekmesinde ziyaretini görmez. Ancak bu premium bir özelliktir. Çünkü şeffaflık politikamıza göre bu özellik ücretsiz sunulduğunda kötüye kullanılıyor. Yukarıdaki örnek masa üstü görüntülerine bakabilirsin.

Sohbette Tercüme ve Çoklu Dil Desteği

AngelsTurkiye, tercüme yapan bir gay sohbet servisidir. Onlarca dilde hizmet veren projemizin tercüman servisiyle, tüm dünyadan insanlarla tanışıp sohbet edebilmenin tadını çıkar. Siz Türkçe yazacaksınız ve sohbet ettiğiniz kişi dünyanın neresinden olursa olsun yazdıklarınızı kendi dilinde görecek. Bununla alakalı çok daha fazla bilgi bu sayfada https://angelsturkiye.com/page?id=536

Gay sohbet
sohbette tercüme

Gay sohbet servisimizin reklamı sadece sosyal medya ve bloglarda

Blog yazarlarımız sürekli farklı kategorilerde yazıyorlar… Şu an o blogtasın zaten :). Eşcinsel erkeklerin ve LGBT camiasının ilgisini çekecek türden, çarpıcı başlık ve detaylarla dolu. Bloglarımız bu yazılarımız sayesinde çok trafik alıyor. Hiç bir yerde karşılaşmayacağız türden özgün, otantik şeyler hoşunuza giderse, o zaman bu blogu seversiniz. Takibe alabilirsiniz.

AngelsTurkiye yüksek bütçeli reklam kampanyaları ile tanıtım yapmaz. Sohbet sitemizin görünürlüğünü sağlamak için 2018 yılında içerik üretmeye başladık. İçeriklerimizi görerek bize ulaşan kullanıcı sayımız sürekli artmaya devam ediyor. WordPress, Blogger, Tumblr ve Twitter hesaplarımızdaki tanıtım yazılarımız sayesinde katılan kullanıcı sayımız 10 bine yaklaşıyor.

Değişik blog isimleriyle ve özgün içeriklerimiz onlarca farklı blog sitesinde dağıtılıyor. Bu tanıtım bloglarının hepsi gay sosyal ağ projemizin tanıtımı için oluşturuldu. Bu çabamız sonucu sohbet edecek birileriyle mutlaka karşılaşacaksın. Tarafımızca yürütülen tanıtım çalışmaları zaman alan ciddi çalışmalardır ve milyarlarca liralık reklama bedel.

AngelsTurkiye Sıradan bir gay sohbet sitesinden öte bir vizyonla sen aşkı bul diye var. Sade ve kullanımı ve kolay ara yüzü ile tüm veriler tek bir ekranda. Sitemiz zaman içinde büyürken, bu projenin bir parçası olmak isteyeceğine eminiz. Projemiz çok uzun bir süre ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Özgür ol Kendin ol sloganıyla yola çıkan AngelsTurkiye çok özel, gizli ve güvenli bir yer. Tüm özellikleri keşfetmek için hemen bir profil oluştur.

Gay sohbet
Klasik sohbet odalarının basitliğinden vazgeçmek istemeyenler için de uyun bir yer

Mail bildirimleri

Çok fazla bildirim almaz ve aynı anda çevrim içi olan fazla üye görmezsen dert etme. Tüm üyeler gerçek olduğu için bıraktığınız mesajlara dönüş yapacaklardır. Burada asıl kurgu doğru bir mail adresi kullanmış olmanızda saklı. Tüm üyeler e-posta etkinleştirme adımından geçer. Sistem bu kişilere sürekli bildirim gönderir. Böylece kullanıcılar yeni üyelerden haberdar edilir. Tüm bildirim ayarlarını kapatabilir ve istediklerini açık bırakabilirsin. Bildirim maillerini dönem dönem açıyor veya kapatıyoruz. Çünkü bu ücretli bir servistir ve çeşitli sebeplerden ötürü kapatmamız gerekebiliyor. Bu yüzden ihtiyacınız olmayanı kapatmanız tavsiye edilir.

Google Reklam ortaklığı Gay sohbet projemizde

Projemizin ücretsiz sunulması Google reklam ortaklığınca site genelinde gösterilen reklamlarla mümkün oluyor. Bu reklamlar sayesinde sitemizin sunucu masraflarını karşılıyoruz. Ayrıca belirtmek isteriz ki Google reklam ortaklığı her anlamda güvenli bir ortamda olduğunuzun göstergesidir. Bu reklamlar kesinlikle kullanım deneyiminizi etkilemeyecek boş yerlere yerleştirilmiştir. Hiç bir kullanıcı reklamları tıklamaya veya şiddetle reklam görmeye zorlanmaz. Alternatif olarak tüm iletişim özellikleri ücretsiz olan projemizde dileyen kullanıcılarımız uygulamayı aylık kdv dahil 17.99 TL karşılığında tamamen reklamsız deneyimler. Reklamsız deneyimin yanı sıra profil gizleme özelliği beraberinde etkinleşir.

Mobil ortamda eşsiz deneyim ve 3 boyutlu odalar

Gay sosyal ağ uygulaması AngelsTurkiye son derece modern ve müthiş hızlı masaüstü erişimin yanı sıra mobilde de eşsiz bir deneyim sunuyor. Tatminkar düzeyde eğlence olanakları sunan projemizde partnerinizle satranç, dama ve başka değişik oyunlar oynayabilirsiniz. Masaüstünden erişilen bütün özellikler mobil ortamda da aynı şekilde erişime açık. 3 boyutlu odalar şu aşamada tüm kullanıcıların erişimine açık. Burada insanlarla etkileşim ve iletişimde olmanın farklı yollarını keşfet.

Bir Cevap Yazın