Site hakkında

Yeni özellikleriyle tamamen ücretsiz gay arkadaşlık ve sohbet sitesi

Burası kullanıcıların yorum, fotoğraf paylaşıp, görüntülü sohbet edebileceği ve artırılmış gerçeklik (augmented reality)  teknolojisinin entegre edildiği bir eşcinsel sosyal paylaşım ağı ve sohbet hizmetidir. Sosyal ağımız, arkadaşlarınızın "Akış etkinliği" olarak adlandırılan profil sayfalarında, etkileşimli çevrimiçi sohbeti, iletişimde kalmayı, bilgi paylaşmayı veya sadece "merhaba" demek için yorum yapma özelliğini destekler.

E-posta bildirimleri, anında mesajlaşma araçları gibi çevrimiçi iletişim kurmanın birçok yolu var. Burayı ayrıcalıklı kılan, arkadaş olarak eklediğiniz kişilerle aynı anda bağlantı kurma ve içerik paylaşabilme yeteneğidir. Tıpkı facebook ve İnstagram gibi. Ancak buradaki kitle genelde senle aynı kafada! 

Her üyenin kişisel profilinde, iletişimde kilit nokta olan olan bir kaç network kurma bileşenleri vardır. En popüler olanı, aslında sanal bir bülten panosu olan genel akış etkinliği sayfasıdır. Kendi akışınıza veya başka bir üyenin akışına bırakılan mesajlar metin, video, fotoğraf veya webdeki ilginç içeriklere erişim linki olabilir.

AngelsTurkiye Gay arkadaşlık ve sohbet sitesine neden üye olmalısınız?

AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık servisi projemiz 2017 mart ayında yayın hayatına başladı ve 2 yıl gibi kısa sürede 6500 üye üye sayısını geçti. Elbetteki hedefimiz çok daha büyük kitlelere ulaşmak ve kalabalık arttığında her şeyin çok daha eğlenceli olacağının farkındayız. Lakin arkadaşlık sitelerinin tümü için büyük kitlelere ulaşmak zaman, güven ve ekonomik güç gerektirir. Yinede bilmenizi isteriz ki, sosyal medyadaki bütün kanallarımız sayesinde 7000 üye sayısına yaklaşık! Projemizdeki bütün üyeler, profili etkinleştirilmiş gerçek kişilerdir. Projemize katılan tüm üyelerimize teşekkür eder görünürlük çalışmalarımızın devam edeceğini belirtmek isteriz. Kusursuz bir sisteme dönüşmemiz kısa bir zaman meselesi, ve çok daha fazla kalabalığın burada olması için bütçe planlamalarımız sürmekte! Bu süreçte kesinlikle sahte, bot veya spam üyeliklere izin verilmemiş ve verilmeyecektir. Zira yüzde yüz adil bir platfrom oluşturma çabası içindeyiz.

Sosyal medya kanallarımız sayesinde sitemize üye olan kişiler senin için yep yeni kişilerden oluşuyor dersek çok yanlış olmaz. Elbette arkadaşlık sitelerinde insanların genel arayışlarının ne olduğu veya ne olacağı konusunda veya özelde nasıl bir ikili ilişki kuracakları konusunda da elimizden bir şey gelmez ve buna müdahele etmek imkansızdır. Ayrıca, gay arkadaşlık uygulamalarının büyük bir çoğunluğunda, açık ve kapalı kişiler, yani, kendi yönelimini özgürce ifade edebilenlerin yanı sıra, kendini gizlemek zorunda kalan kişiler de söz konusu olacaktır. Bu bağlamda tek gecelik ilişkiler veya ciddi ilişki arayışında olan kişileri yüzde yüz ayrıştırabilmemiz de söz konusu olamaz. Ama elimizden gelenin en iyisi yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Daha ciddi ilişkiler için daha adil bir platfrom! 

Söz konusu insan ise sonuçları 'çok doğru' hesaplamak ne kadar doğru olabilir ki? Bu bilinçle birlikte biz, yine de ince eleyip sık dokumaya özen gösteriyor ve basit önlemler almaya çalışıyoruz. Ciddi düşünenler işe ciddiyetle başlar. Bü yüzden mail adresine gönderilen aktivasyon linkiyle profilini etkinleştirmeyenler, AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık platfromundan faydalanamaz ve bu üyelikler zamanla silinir. Mail aktivasyon ve avantajları için Profil tüyoları sayfasına bakınız. 

Farklı yüzlerden oluşan yeni bir eşcinsel topluluğu mu?

Diğer eşcinsel arkadaşlık ve sohbet uygulamarına üye olmayan farklı bir eşcinsel kitleye ulaşan bloglarımız sayesinde, burada yep yeni veya daha önce hiç görmediğin yüzlerle karşılaşman olası! AngelsTurkiye sosyal medyanın daha az talep gören kitlelerine de el attı! Diğer bambaşka ortamlardaki eşcinsel bireylere görünürlük sağladı keza eşsinsel topluluğu sadece Twitter veya İnstagramda değil. AngelsTurkiye tüm sosyal medya kallarında, özel ilişkiler arayanlara, aşk için burada bir not bırakmalarını iletti... Buna en ilginç kitlelerden birini barındıran Reddit dahil. Ancak yine de, diğer gay arkadaşlık sitelerinde görmediğiniz yeni yüzlerle karşılaşıp karşılaşmayacağınız konusunda yüzde yüz emin olamayız. Keza buna engel de olamayız! Ancak sosyal medyadaki kitlemizi göz önünde bulundurunca, bizi takip eden veya blog sitelerimizi ziyaret eden gay erkeklerin, (ve diğer yönelimlerin) önemli bir çoğunluğunun ciddi bir ilişki arayışında olduklarını düşünüyoruz. Keza sanılanın aksine arkadaşlık sitelerinde aranılan şeyin tek gecelik ilişkilerden ziyade uzun süreli veya ömürlük ilişkiler olduğu bilimsel bir kanı. Bilimsel verilerle toplumsal verilerin bir biriyle tutuşması ise apayrı paramatreler bütünüdür. Söz konusu ciddi ilişkiler yaşamaksa, bunun, senin gibi düşünenlerin çok olduğu bir platfromda daha olumlu sonuçlanacağı düşüncesindeyiz. İkili ilişkilerinizde veya özelinizde ne yaşarsınız bunu bilemez ve hiç bir şeyin garantisini veremeyiz. Ancak basit önlemler ile sitedeki iletişimin ciddiyetini ve sürekliliğini sağlamaya çalışabiliriz. Tabiki gizlilik hakkınızı korumak için en ince ayrıntılar düşünüldü. 

NASIL İŞE YARAR?

Akış etkinliği

Burada, diğer erkeklerle etkileşimde ve iletişimde kalmak, alışık olduğun sosyal medya deneyiminden bile daha kolay. İlk girişte, genel arayüze hakim olman doğal olarak zaman alabilir ve kolay arayüz meselesi çok görecelidir. Akış etkinliği tüm üyelerin bir birleriyle iletişimde kalmaları için tasarlanmış bir zaman tüneli mantığında olup, birilerine merhaba demenin en kolay yoludur. İnsanlar isteklerini arayışlarını veya kişisel mesajlarını burada paylaşırlar. Profiline ve duvarına yüklediğin resimler ve yazılı gönderilerin, sınırlamadığın sürece herkese açık olarak, sitedeki tüm kullanıcılara gösterilir ve sitedeki herkes seni orada görür! Dilersen bir başkasının (zaman tünelinde) duvarında bile sohbet başlatabilirsin. Kendi akışındaki gönderilerin klasik zaman tüneli gibi çalışır ve dilersen tüm gönderilerini kısıtlayabilirsin! Ancak, profil resmin ve kapak resimlerin herkese açık olarak ayarlanır ve akış etkinliğinde ve sitenin anasayfasında diğer üyelere gösterilir ve gizlenemez. 

TAMAMEN GİZLİ KAL

Kendi kişisel akışın tamemen sana özel. Dilersen kendini ve kişisel duvarını diğer herkesten gizleyebilir ve sadece arkadaşlığa izin verdiklerinin görmesini sağlayabilirsin. Bunun için duvarında paylaştıklarını ve çıplaklık içeren diğer  gönderilerini paylaştıktan hemen sonra 'sadece arkadaşlarım' veya 'sadece ben' şeklinde sınırlandırabilirsin! Paylaşımlarını tamamen gizli tutmak sana kalmış! +18 görsellerin umuma açık bir şekilde paylaşılmasına kesinlikle izin verilmez.

Üyeler

Canlı akışın kalabalığı sana sıkıcı gelirse, sana en yakın olanları veya diğer bölgelerdeki erkekleri üyeler sekmesindeki filtreler ile görebilirsin. Dilersen filtreme seçeneklerinin tümünü seçerek de göz atabilirsin!

Anlık bildirimler veya e-posta nildirimleriyle daima iletişimde kal

Çöp çatan sitelerinin çoğu, yapay zeka algoritmasıyla oluşturulmuş, birbirine benzer veya farklı özellikleri olan ve bunları size servis etmek için sunulmuş, sıradan sanal ortamlardır. AngelsTurkiye bütünleşik özellikleriyle sıradanlıktan uzak bir yer! Mail bildirimleri, kapatmadığınız sürece çevrim içi olmadığınız zamanlarda, arka planda çalışır ve sizinle ilgilenen, mesaj atan veya profilinizle etkileşime geçen birileri olduğunda hemen size bildirim gönderir. Bildirimler tamamen ücretsizdir! (şu aşamada en önemli e-posta bildirimleri etkin) Çevrim içi olduğunuzda Google Firebase altyapısıyla entegre uygulamalarımız, inanılmaz hızlı bildirimler ile hiç bir sohbeti kaçırmayacağınızdan emin olmak için güçlendirilmiştir.

Özgür ol... kendin ol, aşkı bul! 

Özgür ol kendin ol! Aslında bizim için önemli bir slogan. Ve bu slogan, aşkı bulman için var! Burada, eşcinselliğini ve yönelimini rahatlıkla ifade edebilirsin. Yönelimin veya kendini nasıl tanımladığın konusunda rahat hissetmen için site genelinde cinsiyet rollerinizi belirleyen seçenekler sunulmuştur. Bunlar sırasıyla Gay(Aktif), Gay(Pasif), Gay(A-P), Crossdresser(kadınsı giyinen veya zıt giyinen), Biseks Erkek, Biseks Kadın şeklinde olup talep gereği bu şekilde sınıflandırılmıştır. İlgi alanı dışında bırakmak istediklerinizi filtreleme seçenekleriyle ayrıştırabilirsiniz! Ne de olsa ilişkiler bir noktada temel içgüdü ve elektirk meselesidir!

AngelsTrukiye Eşcinsel topluluğuna, kendilerini ve yönelimlerini özgürce ifade etmeleri için sunulmuş ücretsiz bir platformdur. Projemizde ayrıca kişilerin, yetişkin görsellerinin umuma aykırı bir şekilde yayınlanmasına kesinlikle izin verilmez. Bunu şimdilik moderatörlerimiz idare edebiliyor. Ancak kalabalık çok arttığında yardımına ihtiyaç duyabiliriz. Bu durumda kötüye kullanımı bildirebilisin.

AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesi nasıl ücretsiz?

Burada herşey tamamen ücretsiz! Google reklam ortaklığı için gerekli standartları sağlayan yerel mini gay arkadaşlık ve sosyal ağ projesi AngelsTurkiye şu aşamada sadece reklam gösterimiyle çalışır. Ancak dilerseniz üyelik yükseltmesiyle reklamları kaldırabilirsiniz. Burayı reklamlar sayesinde ücretsiz barındırabiliyoruz. Reklamlar, Google tarafından otomatik olarak kullanıcı deneyimini göz önünde tutularak yayınlanmaktadır. Böylece fazla rahatsız olmayacksın. Ancak yinede reklam deyip geçmeyin, keza reklamlarla işinize yarar bişeyler görme ihtimaliniz de yüksek. 

HEMEN ŞİMDİ AŞK İÇİN BİR NOT BIRAK

*Kullanıcı sayısından bağımsız bir şekilde, aktivitenin artmasından kaynaklı kısa süreli erişim problemleri veya görüntülü aramanın başarısız sonuçlanması gibi sorunları yaşamanız söz konusu olabilir. Bu durum çoğunlukla tarayıcı kaynaklı olabilmekle birlikte, bazen yoğun aktivite kaynaklı ve dolayısıyla sunucu kaynaklı olabilir. Bu durumun en zor tarafı ise sunucu taraflı olan sorunları giderebilmektir. Yazılımımız olası her türlü sistemsel hatalardan arındırılmış yüksek mühendislik ile bu alanda son derece uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Keza bu bilgiler yazılım firmamız tarafından bize sunulmaktadır. Mesajlaşma veya diğer özellikleri hiç bir sorun olmadan kullanabilirsiniz, keza tüm özelliklerin sorunsuz çalışıp çalışmadığını sıklıkla kontrol ediyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılarşırsanız bunu bize iletmekten lütfen çekinmeyiniz. Gökkuşağının renkleriyle, Ay Yıldızlı heyecan verici yeni logomuzla birlikte çevrim içi olmaya devam edeceğiz. 2017'den beri.

Bloglarımızı ve içeriklerimizi güvende tutmak için Google'ın güçlü, ücretsiz ve emsalsiz Blogger altyapısında tutmayı özellikle tercih ettik

Blogger platformunun olağanüstü gücünden yararlanan blogumuz yine aynı şekilde blogger tarafından sağlanan alanımızda LGBT, ilişkiler, internet ve teknoloji kategorilerinde içerikler üretmeye ve paylaşmaya devam ediyor.  Blogger'ın sağladığı barındırma ortamı sayesinde blogumuz diğer çevrim içi hizmetimizi hiç yormadan olağanüstü hızlarda çalışır. Anlatmak istediklerimiz ve anlatmaya devam edeceğimiz tüm yazılarımız blogger destekli blogumuzda hiç bir güvenlik riski barındırmadan var olabilecek. Yazılı içeriklerimizin hiç bir güvenlik sorunuyla karşılaşmadan çevrimiçi ortamda kalmasını sağlayabilmek ancak bu şekilde mümkün olabilirdi. Bunun için Tüm ayrıntıları düşündük ve en sağlıklısının bu olduğuna karar verdik. Haricen, kullanıcılarımızın sistem içinde kendilerini ifade etmelerini kolaylaştıran bloglar özelliği de topluluğumuzun yararına olan içerikleri keşfetmen ve paylaşman için yapıldı.

Türkiye'de Google Reklam Ağı İş Ortaklığı için onay alan ilk eşcinsel sohbet ve sosyal ağ sitesi

Hem blogger sitemizde hem de Angelsturkiye gay sohbet sitesi servisimizde Google görüntülü reklam ağı iş ortaklığı için onay almış İlk LGBT topluluğu olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyarız.

Bloglarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı keşfet

Bloglarımızda gerçekten dişe dokunur şeyler okumak isterseniz, belki bir çok yazımızda duygularınıza tercüman olduğumuzu hissedeceğiniz onlarca konu başlıkları bulabilirsiniz. Bloglarımız özellikle eşcinsel erkeklerin ve LGBT camiasının ilgisini çekecek türden çarpıcı başlık ve konularla dolu. Uzun uzun, dolu dolu yazılarla bir çok ayrıntıya değindiğimiz blog sitemiz baştan sona merakla ve ilgiyle okuyacağınız, özgün otantik ve açık bir dille yazılmış, yer yer iğneleyici tamamen kendine özgü bol ve ilginç içeriklerle dolu. Lgbti Blog kategorisini mutlaka ziyaret et https://stories.angelsturkiye.com/

Tamamen kendine özgü yapısıyla projemizi ve sosyal medya bileşenlerimizi seveceğinizi umuyoruz. Tek bir blog asla yetmez dedik ve bir çok platfromda bizi ve sizi temsil etmek ve kaliteli bir topluluğu bir araya getirmek niyetiyle onlarca paylaşımlarımızın olduğu diğer sosyal platfromlarını da oluşturduk. Bizi takip eden binlerce kullanıcıya katılabilirsin. AngelsTurkiye gay arkadaşlık uygulaması ve sitesi, varlığını ve görünürlüğünü sağlamak için yola çıktığından bu yana 3 yıl geçti ve kullanıcı sayımız sürekli artmaya devam ediyor. Bizimle olduğun için çok teşekkürler... Özgür ol kendin ol